[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » SA-MP подразделение » Набор в krs team » FreeFrager ((Отказано))
FreeFrager
4aikaMenДата: Вторник, 07.06.2011, 01:05 | Сообщение # 16
Сержант
Группа: member
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
4.Vozrast/Data dzimšanas (dd.mm.gg) | 1996/10/13 I fucked kazlēnu, ka likums nav lasīt chtoli? fuck, kuriem likumā liek jums zināt? Es jums saku "iesācējiem. Jūs fuck, kas ir dzimis meloja mēs, kas ar 15 gadu. Ja jums nav BB 1915.

5.B, kas klana un jebkāda sabiedriskās vietas locekli (ja nav, ielieciet domuzīmi) | - 6.B Kas Fani ir biedrs (ja nav, ielieciet domuzīmi) | - Ko tu dolbaeb fuck? Hooley jūs lūgt jau no paša sākuma parasti oformish? Jūs jāšanās pzdts zēns, vecums nav podhodish + piemērošanai vispār ir aizmirsis savu pagātni klanu! (Nu vismaz tad rakstīja tos).

Ko lai saka par savu pagātni ventilatoru timy ... mmm ļoti skillovye, oh sorry šis ir mans skillovye faniem, un jūs jāšanās gaidīt nākamo vilcienu, jo mums nebūs savu pirmo fanoy asshole.


11.Est Vai jums ir prasmes (Photoshop, pawno, html, utt, utt) | PHAHAHHAHAHA mudila vēl painte nevar strādāt, viņš fucking nav pat zināt, kas tas ir pārgājiens, DDDDDDDDD 7.Kto ar tvertni ir noob / pro? | ^ ^ Dolbaeb tas, kas viņš ir vairāk nekā pat ja pieteikumā ir parasti nevar izdarīt šādas 1.Kto Elena Berkova un žanra filmas, kurā viņa snimaetsya?
| Ir noņemts, ja tas Leša jaunavība, un jūs tikai zināt, ka paraut shkolota naudas, jo jūs sievietes ne doyut un doyut bet jums, un kaķiem anālais 10.Soglasny vai statūtus | jā piekrītu DOLBAEB tu kuce Hooley nebija pat lasīt fucking Kas Asshole jāšanās.
Un es domāju, ka jūs uz otru ventilatoru timy, bet jums nav veikušas sakarā ar to, ka jūs sīkās sūdi fuck molor 13.rag Nu vismaz to, ka ir saskatīt likumu ПХАХАХАХХАХХАХАХАХХААХАХАХ puiši šeit ir jums lasīt tik rzhach Es uzrakstīšu .
2.Kā krāsas bremžu vārsts uz plaknes?
| Nu es nezinu, svetlenky dažas 10.U jums nav krampju Downey: līdz, piemēram, nav Kā tev patīk ME mūžīgo; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD PS lasīt 2 un 10 pievienotu. aptaujas ir nežēlīgi, lai zēns palitsya daunizmom 6.Lyubite maizītes? | CLIR <3 ielu Koshak mīlu tevi anālā seksa ar utrechka 4.Dokazano vai šis Maiseev pediņš? | Mb viņš ir pediņš un nav Piedra?

Bet tu fucking pediņš, un viņš pensijā 3.Stolitsa AAE | em zasun to em sevi ass fucking, kas būtu vairāk buzz bija kā visas vienības, es varu, un es tikai vēlos piebilst, ka Danilko GO ON STREET jūs tur gaida Koshak fuck jums WE DO NOT NEPIECIEŠAMĪBA

Добавлено (07.06.2011, 01:05)
---------------------------------------------
так тебе должно быть понятнее

 
shamanДата: Вторник, 07.06.2011, 01:05 | Сообщение # 17
Owner
Группа: Админчики
Сообщений: 236
Репутация: 2012
Статус: Offline
отказано






 
Форум » SA-MP подразделение » Набор в krs team » FreeFrager ((Отказано))
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Site Fun Team KrasAv4uku